Uudised

Dunlop Hiflex-il uus Key Account Manager

17.06.2014 - 12:50

Dunlop Hiflex on alates 16.juunist 2014 tööle võtnud suurklendihalduri Andres Elvisto (s.1972).

A.Elvisto on kogenud müügi- ja turundusinimene. Tehnikamüügi kogemuse omandas A.Elvisto Tallberg Estonia OÜ-s, mis tegeles tööstusliku värvimistehnika müügiga  ja Tarratuote Eesti OÜ-s, mis valmistas kleebisetikette peamiselt toiduainetööstuse ettevõtetetele.

Suurkliendihalduri peamiseks fookuseks Dunlop Hiflexis on suurklientide rahulolu tagamine ja suurkliendiportfelli kasumlik juhtimine. Tööülesandeks on Dunlop Hiflexi toodete ja teenuste kohta informatsiooni jagamine ja teadlikkuse suurendamine. 

Dunlop Hiflexil uus juht

12.06.2014 - 13:19

 

Dunlop Hiflexil on uus juht Ainar Ojarand (sünd. 1963) alates märtsist 2014.  

Ainar Ojarand on kogenud tööstuse- ja tehnikaala inimene. Varem on ta olnud Projecta teenistuses. 

Uue piirkonna juhi ees seisab rida väljakutseid. Ettevõtte uus juht peab hea seisma ettevõtte senise jõudsa arengu jätkumise eest. Olulisemad eesmärgid on Dunlop Hiflex-i brändi tuntuse kasvatamine, ettevõtte arendamine ja klientidele suurepärase teeninduse tagamine. 

 

Uus pinnatöötlusmeetod: Alfagomma Top Coating

12.06.2014 - 13:51

ALFAGOMMA on kõrgsurveliitmike valmistamisel võtnud kasutusse uue pinnatöötluse meetodi ALFAGOMMA TOP COATING (ATC). Uue pinnatöötlusmeetodiga valmistatud liitmikud ületavad 10-kordselt ISO 9227 standardi nõudmised. Tänu uuele pinnatöötlusele taluvad liitmikud erakordselt hästi korrosiooni.

Soomekeelne esitlusmaterjal: SIIT

 

PowerflexBIO - Uus erakordselt painduv voolik

12.06.2014 - 14:12

PowerflexBIO - Uus erakordselt painduv voolik  

Uus voolik paindub 50% rohkem kui seni turul olnud voolikud. Voolikul on HI-TUFF välispind, mis talub eriti hästi kulumist. Toode sobib kõrgsurve hüdraulikasüsteemidele, kütuse siirdamiseks, jahutusvedelikele, õhule ja veele. Eriti hästi sobib uus voolikute seeria bioõlide siirdamiseks.

Uudistoote kohta saab lisainfot soomekeelsest esitlusmaterjalist: SIIT